Sala bankietowa "Finezja" w Brzezinach k/Kielc

dlaczego warto?

Wesele jest niezwykle istotnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka i każdy chciałby je zapamiętać jak najmilej. Liczy się wszystko – od obecności rodziny i bliskich znajomych, po atmosferę, posiłki, muzykę i lokalizację. Warto wybrać miejsce nie tyle ulokowane w miarę blisko kościoła, ile zapewniające spokój i komfort w czasie zabawy. Miejsce urokliwe, pięknie położone, wspaniale udekorowane i cieszące się wspaniałymi opiniami. Miejsce takie jak sala weselna Finezja!

Sala bankietowa świętokrzyskie

opis miejsca

Sala bankietowa Finezja mieści się w Brzezinach, w województwie świętokrzyskim. Jest to obszerna sala bankietowo-konferencyjna, gdzie można również urządzać piękne uroczystości weselne. Elegancki wystrój i pyszne potrawy sprawiają, że każdy gość może poczuć się dobrze. Profesjonalna obsługa to kolejna zaleta tego miejsca. Dla gości przyjezdnych z dalekich stron Finezja może zaoferować pokoje hotelowe, gdzie będą mogli w spokoju wypocząć po całej nocy tańca i zabawy. Romantycznie udekorowany pokój oferowany jest także Młodej Parze.

Organizacja wesela w Finezji

pakiety

Dla zainteresowanych przygotowaniem w Finezji wesela pozostaje do wyboru kilka pakietów. Warto zapoznać się z ofertą, by wybrać najlepiej dostosowaną do swoich potrzeb. Oferowane przyszłym małżonkom pakiety to:

Pakiet Srebrny

Pakiet Srebrny

Pakiet Złoty

Pakiet Złoty

Pakiet Platynowy

Pakiet Platynowy

Pakiet Diamentowy

Pakiet Diamentowy

Każdy z pakietów wyróżnia się czymś innym, szczególnym. Każdy ma też do wyboru różnego rodzaju dania, które narzeczeni mogą wybrać zgodnie ze swoimi upodobaniami. Każde wesele rozpoczyna się powitaniem Młodej Pary chlebem i solą, a następnie rozdaniem gościom po lampce szampana, by mogli wspólnie wznieść toast za młodych małżonków i przyjrzeć się ich wspólnemu tańcu. Pakiet Srebrny i Pakiet Złoty nie zawiera zimnych napoi oraz tortu. W Pakiecie Platynowym można już liczyć na przepyszny i pięknie udekorowany tort. Pakiet Diamentowy również nie zawiera w cenie zimnych napoi, chociaż goście zostaną uraczeni wybornym tortem.
Wesele w Finezji to wyborne dania obiadowe i pyszne przekąski. Godziny rozdawania gorących dań są do uzgodnienia z Młodą Parą, dlatego też cała uroczystość przebiega tak, jak narzeczeni sobie życzą. Wszystko dopasowywane jest indywidualnie, by każdy mógł poczuć się wyjątkowo. Do tego dochodzi bufet słodki i kawowy, a na nim wspaniałe ciasta i ciasteczka. Kompozycja zimnych zakąsek jest również bardzo obszerna, dzięki czemu każdy z gości znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie smaki są tak komponowane, by trafiły do każdego podniebienia. Jest coś dla gości lubiących dania i zakąski klasyczne, jak i dla tych, którzy poszukują nowych smaków i pragną spróbować czegoś ciekawego.

Sala bankietowa Finezja

zalety obiektu

Wybór odpowiedniego miejsca na zabawę weselną nie jest łatwy. Decyzję podejmuje się biorąc pod uwagę wiele szczegółów, ale każdy zawsze pragnie by miejsce spełniało najwyższe standardy – by była tam odpowiednia przestrzeń do spokojnego spożywania posiłków i do tańca. Bardzo ważny jest także wystrój oraz otoczenie – goście często pragną wyjść na moment na zewnątrz, żeby się przewietrzyć. Także sam przyjazd do miejsca zabawy i pierwsze zetknięcie z obiektem powinno być przyjemne, a więc wygląd otoczenia jest bardzo istotny. Sala weselna Finezja spełnia wszystkie te zadania. Można liczyć na wspaniałe efekty świetlne w trakcie zabawy, ale przepięknie oświetlony jest również taras i klatka schodowa. Pozwala to poczuć podniosłą atmosferę chwili. Do wyboru są różne ustawienia stołów – wszystko odbywa się zgodnie z zaleceniami przyszłych małżonków. Sala pomieści do 250 osób, więc może się w niej odbyć nawet bardzo duże wesele, a każdy z gości i tak nie będzie na pewno narzekał na wygodę czy tłok. Przestrzeni jest dosyć, a wszystko udekorowane i umeblowane ze smakiem.

Nie bez powodu miejsce cieszy się dużym zainteresowaniem. Weselnicy, którzy już mieli okazję bawić się w Finezji są niezwykle zadowoleni, co stanowi najlepszą rekomendację dla innych. Kto ma jeszcze jakieś wątpliwości, niech obejrzy fotografie dostępne na stronie internetowej obiektu – na pewno się zachwyci!

Wolne terminy na rok 2024-2025 - zarezerwuj już teraz.

Uwaga ! Aktualnie posiadamy wolne terminy na rok 2024 i 2025.