Idealna sala konferencyjna

Sala konferencyjna Finezja, znajdująca się w miejscowości Brzeziny k/Kielc, to obiekt cieszący się olbrzymim zainteresowaniem i to nie tylko osób, które z nim sąsiadują. W miejscu tym organizowane są różnego rodzaju wydarzenia i uroczystości - wesela, komunie, jubileusze, urodziny, ale też właśnie konferencje czy szkolenia. Obiekt dostosowany jest do pomieszczenia nawet około 300 osób. W dodatku znajdują się w nim pokoje, w których można szukać odpoczynku po podróży z daleka czy przed długim powrotem z wydarzenia. Sala posiada mnóstwo zalet! Jakich?

Sala szkoleniowo-konferencyjna

Finezja to obiekt, w którym mogą odbywać się różnego rodzaju spotkania biznesowe i konferencje. Zwykle są to wydarzenia, w których uczestniczy dużo osób - warto więc wiedzieć, że obiekt jest wyjątkowo duży i zapewnia komfortowe warunki do przeprowadzenia nawet sporych spotkań konferencyjnych. Każde zamówienie jest potraktowane indywidualnie, a takie podejście decyduje o dużym zainteresowaniu obiektem i dużym zadowoleniu osób, które już miały okazję skorzystać z oferty. Istnieje nawet możliwość skorzystania z dostępnego sprzętu audiowizualnego, więc nie trzeba go brać ze sobą – chyba że ktoś chce. Oczywiście, dłuższe spotkania wymagają choć jednej krótkiej przerwy – na kawę lub lunch. Oferta sali Finezja jest do tego przystosowana i bardzo rozbudowana pod tym kątem. Wszystko zaś indywidualnie ustala się z rezerwującymi miejsce.

Sala szkoleniowa Finezja

Sala Finezja nadaje się również do organizacji różnego rodzaju szkoleń. W trakcie takich spotkań prowadzący mogą podzielić się swoją wiedzą, a uczestnicy kursu nabyć nowe umiejętności, albo też uzupełnić wiedzę już posiadaną. Szkolenie może trwać cały dzień, a nawet tylko kilka godzin, ale może też być prowadzone w całym cyklu – wówczas w Finezji można zarezerwować kolejne terminy spotkań, by mieć pewność, że obiekt nie zostanie zajęty przez kogoś innego. W trakcie szkoleń również można skorzystać ze sprzętu audiowizualnego, który jest udostępniany rezerwującym, jeśli tylko okaże się potrzebny. Wszystkie sprzęty są w pełni profesjonalne, a więc szkolenie z pewnością się uda. W trakcie wielogodzinnych nauk konieczna jest jakaś przerwa na kawę, albo na obiad – w związku z tym Finezja przygotowała specjalną ofertę dla zainteresowanych, z której w razie potrzeby można skorzystać. Oczywiście, wszystko ustalane jest wcześniej, a zatem oprawa całego wydarzenia oraz jego przebieg zostanie w pełni dopasowany do woli konkretnego zamawiającego czy zamawiających.

Oferta dopasowana do klienta

Sala bankietowo-konferencyjna Finezja, położona w miejscowości Brzeziny (województwo świętokrzyskie) to jedno z takich miejsc, do którego z chęcią się wraca. Kto potrzebuje dobrze ocenianego obiektu o świetnej lokalizacji i wspaniałej atmosferze, gdzie może się zmieścić wiele osób i którego oferta dopasowana jest do różnorodnych potrzeb, będzie bez wątpienia zadowolony z Finezji.

Podsumowując, najważniejsze zalety rezerwacji w obiekcie terminów szkoleń czy konferencji to:

01

Lokalizacja i dojazd

znakomita lokalizacja i dobry dojazd

02

Taras

piękne umiejscowienie i możliwość skorzystania z tarasu

03

Przestronna sala

przestronna sala konferencyjno-szkoleniowa

04

Pomoc w organizacji

spokój przeprowadzenia szkoleń, a także rzetelna pomoc w organizacji spotkań

05

Sprzęt audiowizualny

możliwość skorzystania ze sprzętu audiowizualnego

06

Kawa, lunch w obiekcie

możliwość skorzystania z szerokiej oferty przerw kawowych czy przerw na lunch w obiekcie

07

Nawet do 300 osób

duża, przestronna sala, zdolna pomieścić nawet około 250-300 osób

08

Piękny obiekt

niezwykle estetyczny obiekt, z kryształowymi żyrandolami i nowoczesnym oświetleniem, w którym będzie naprawdę miło przebywać

09

Miejsca noclegowe

możliwość skorzystania z dostępnych miejsc noclegowych, gdy ktoś dojeżdża z daleka

10

Spersonalizowana oferta

bardzo indywidualne podejście do każdego przypadku, dzięki czemu konferencja czy szkolenie przebiegają zgodnie z ustalonym przez zamawiających planem

Wszytko to decyduje o popularności sali Finezja i o tym, że osoby, które skorzystały z oferty, chętnie powracają do tego pięknego obiektu przy jakiejś innej okazji.

Wolne terminy na rok 2024-2025 - zarezerwuj już teraz.

Uwaga ! Aktualnie posiadamy wolne terminy na rok 2024 i 2025.