Dekoracja sali weselnej

oferta obiektu Finezja Brzeziny

Sala weselna Finezja, położona w Brzezinach niedaleko Kielc, to fantastyczny obiekt, w którym można wyprawiać niezapomniane uroczystości – chrzciny, komunie, rocznice, a przede wszystkim wesela. Bardzo ważnym elementem na tego rodzaju uroczystości są dekoracje na wesele – każda Para Młoda chciałaby żeby miejsce było bardzo urokliwe, a atmosfera podniosła, romantyczna. W dużej mierze decydują o tym właśnie dekoracje, które nie powinny przytłaczać pomieszczenia, a nadawać mu lekkości i czaru. Istotne jest wszystko – od balonów, poprzez ewentualne napisy, aż po oświetlenie. Dekoracją samą w sobie jest też otoczenie – jeśli jest wypielęgnowane i czyste. Dekoracje weselne w sali Finezja zachwycają każdego gościa i przypadają do gustu każdej Młodej Parze. Wszystko jest oczywiście ustalane z narzeczonymi indywidualnie, dlatego choć miejsce jest to samo i ozdoby są podobne, każde z wesel nabiera indywidualnego charakteru. Co warto wiedzieć o ofercie?

Najlepsze dekoracje na wesela

Jakie powinny być dekoracje weselne? Na pewno warto postawić na klasykę, a wszystkie dodatki powinny być wymieszane z bielą, rozbielone lub po prostu białe. Sprawdzi się też krem czy beż. Wiele par wybiera jakiś kolor jako przewodni na weselu, więc powinien on pojawić się również na sali weselnej – na przykład w postaci kwiatów. W każdym sezonie ślubnym są też pewne wytyczne związane z dekorowaniem stolików czy ścian – trendy, za którymi można podążać, ale nie trzeba się nimi przejmować, jeśli ktoś woli postawić na rzeczy sprawdzone, uniwersalne. Obrusy, bieżniki, kwiaty, światełka, balony, kolorowe lampy, świeczniki – wszystko to decyduje o wyglądzie całości. Dekoracje powinny być wysokiej jakości – jest to od razu zauważalne i podnosi estetykę wnętrza.

Dekoracja na wesele

Wnętrze, w którym będzie odbywało się wesele, po prostu musi być ładnie udekorowane. Każdy szczegół zostanie wychwycony przez uważne oczy gości, ale też uwieczniony na filmie z zabawy czy na pamiątkowych zdjęciach. Jako że każda Młoda Para posiada swój gust, właściciele i pracownicy obiektu Finezja dbają o to, by wystrój wnętrza był do niego dopasowany. Spełniają indywidualne życzenia narzeczonych – są otwarci na propozycje i zmiany. Atmosfera zależy od naprawdę wielu szczegółów – choćby od ustawienia stolików, co decyduje też o sposobie późniejszej dekoracji stołów. W Finezji można ustawiać je na różnorodne sposoby – dzięki temu każda para może mieć takie wesele, o jakim marzy!

Na co można liczyć w obiekcie?

01

Oświetlenie

oświetlenie LED RGB – zarówno jednolite, jak i mieszane, w zależności od upodobań klientów

02

Żyrandole

żyrandole z prawdziwego kryształu, pięknie mieniące się w świetle

03

Taras

udekorowany ze smakiem taras, na którym można się przewietrzyć w trakcie wesela

04

Kwiaty

kompozycje kwiatowe w dekoracyjnych wazonach

05

Krzesła

możliwość ozdobienia krzeseł

Niezwykle dekoracyjna jest nie tylko sala główna, do tańczenia i spożywania posiłków, ale także taras i klatka schodowa. W dodatku znajdujące się na stołach głównych i pobocznych przekąski same w sobie są nie tylko przepyszne, ale bardzo dekoracyjne. Wszystko ustawione w fantazyjny sposób, by cieszyło oko nim jeszcze zacznie cieszyć podniebienie. Bufet słodki i bufet wiejski przyciąga spojrzenia i prezentuje się naprawdę smakowicie.

Niezapomniana dekoracja weselna

Idealna dekoracja na wesele nie dominuje nad całością przestrzeni, lecz podkreśla jej poszczególne elementy. Sprawia, że atmosfera staje się bardzo przytulna i miła, a zabawa jest jeszcze przyjemniejsza. Sala bankietowo-konferencyjna Finezja jest zawsze perfekcyjnie przystrojona, o co dbają specjaliści. Posiadane doświadczenie i kreatywne spojrzenie decydują o wspaniałym efekcie. Finezja zwraca też uwagę na popularne obecnie szczegóły, które z jednej strony są estetyczne, a z drugiej praktyczne – jak winietki z imionami i nazwiskami gości czy tablice informujące o rozmieszczeniu gości. O wybór tego typu dodatków dba Młoda Para – o ile oczywiście pragnie mieć podobne ozdoby. Pracownicy sali Finezja dbają zaś o ich późniejsze rozmieszczenie, by wszystko prezentowało się idealnie!

Wolne terminy na rok 2024-2025 - zarezerwuj już teraz.

Uwaga ! Aktualnie posiadamy wolne terminy na rok 2024 i 2025.