Imprezy okolicznościowe w sali Finezja

oferta obiektu

Szczególne okazje wymagają szczególnej oprawy – odpowiedniego miejsca, dekoracji i pysznych poczęstunków. Wiele osób właśnie z tego powodu decyduje się na organizację przyjęć okolicznościowych nie w domu, lecz w wybranej restauracji – by goście mogli smacznie zjeść, pośmiać się wspólnie i pobawić. Sala Finezja jest idealnym miejscem właśnie na takie spotkanie – można tam zorganizować wspaniałą zabawę sylwestrową, urodzinową, imieninową, rocznicową, a także wszelkie inne imprezy okolicznościowe. Wszystko będzie zawsze perfekcyjnie wyglądać i sprawi, że każdy gość będzie się wspaniale bawić! Oferta obiektu jest w tej kwestii bardzo rozbudowana, dlatego też każda osoba zainteresowana organizacją tego typu uroczystości w sali Finezja będzie z pewnością zadowolona!

Niezapomniane przyjęcia okolicznościowe

By przyjęcie okolicznościowe było udane, goście powinni przyjść w wyśmienitych humorach. Nie da się jednak ukryć, że szampańskie humory zwykle pojawiają się dopiero na miejscu. Decyduje o tym wiele różnych szczegółów, jednak przede wszystkim sam klimat sali i przestrzeni wokół niej. Gdy gość znajdzie się w wytwornym, ładnie ozdobionym wnętrzu, zanurzy się w podniosłej atmosferze, a impreza na pewno będzie udana. Wśród przyjęć okolicznościowych, jakie coraz częściej organizuje się w tego rodzaju obiektach, dominują jubileusze i rocznice, ale także okrągłe urodziny czy imieniny ważnej osoby. Oczywiście, w przystosowanych do tego salach można także zorganizować świętowanie innych uroczystości – przede wszystkim wesel, ale i komunii czy chrzcin. Wszystko zawsze jest dopasowany w najdrobniejszym szczególe, co sprawia, że tak goście, jak i główni bohaterowie takiej imprezy (solenizanci, jubilaci) bardzo długo będą pamiętać podobną zabawę. Będzie ona wręcz niezapomniana!

Organizacja urodzin, rocznic, jubileuszy

Wyśmienite menu, dostosowane do wymagań zamawiających i tworzone na miejscu, przepięknie udekorowana, przestronna sala i ładne otoczenie – to wszystko zalety oferty sali Finezja, ulokowanej w Brzezinach k/Kielc. Sala na urodziny pomieści swobodnie około 250 osób gdy chodzi o świętowanie w formie zasiadanej, a na bankiecie może się znaleźć nawet około 300 osób. W zależności od okoliczności, można liczyć na przestrzeń do tańca, ale nie wszyscy decydują się na taką opcję. Część zamawiających chce przyjąć więcej gości, a uroczystość przebiega przy stole, przy licznych smakołykach, zamówionych w Finezji. Każda z imprez jest perfekcyjnie zaplanowana i obsłużona. Właśnie to decyduje o zainteresowaniu obiektem i o fakcie, że osoby, które miały okazję skorzystać z oferty, chętnie do Finezji wracają.

Na co dokładnie mogą liczyć klienci?

01

Przestronna sala

na przestronną salę, gdzie każdy gość zostanie ugoszczony w komfortowych warunkach

02

Wyborne jedzenie

na wyborne jedzenie, które podbije serca (i żołądki) wszystkich uczestników imprezy

03

Doskonała obsługa

na doskonałą obsługę przez cały czas trwania uroczystości

04

Spersonalizowana oferta

na dostosowanie oferty do indywidualnych życzeń i wymagań klientów

05

Noclegi

na możliwość pozostania na noc w wygodnych pokojach (część przyjeżdżających na uroczystość osób jest przecież z daleka i musi odpocząć przed podróżą powrotną)

06

Wyjątkowa atmosfera

na wyjątkową atmosferę, która jest efektem pięknych dekoracji i niezwykłego oświetlenia, i która łączy tradycję ze współczesnymi rozwiązaniami (LED RGB w sali i kryształowe żyrandole na klatce schodowej)

Celem pracowników obiektu Finezja jest zadowolenie osób, które w nim przebywają. Właśnie dlatego wszystko dopracowane jest w najdrobniejszych szczegółach, a każda uroczystość, jaka odbywa się na sali staje się niezapomniana dla jej uczestników. Lokalizacja obiektu jest bardzo dogodna - dojazd jest prosty, a otoczenie ładne. Goście mogą więc w każdej chwili wyjść na taras i cieszyć się chwilą odpoczynku na świeżym powietrzu oraz orzeźwić się przed dalszą zabawą. Przyjęcia i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe w Finezji zyskują zawsze niezwykłą oprawę, co decyduje o ich odbiorze. Na urodziny, rocznice czy wszelkie inne uroczystości sala bankietowa Finezja zaprasza więc do siebie!

Wolne terminy na rok 2024-2025 - zarezerwuj już teraz.

Uwaga ! Aktualnie posiadamy wolne terminy na rok 2024 i 2025.