Rewelacyjna impreza firmowa

w sali Finezja

Doskonałe jedzenie, solidna obsługa, piękna przestrzeń i miła atmosfera – to elementy, bez których nie może obyć się żadna ważna impreza firmowa. Sala bankietowo-konferencyjna „Finezja”, położona w miejscowości Brzeziny (województwo świętokrzyskie) to idealne miejsce do świętowania nie tylko istotnych wydarzeń rodzinnych, ale i firmowych. Różnego rodzaju jubileusze (na przykład kolejna rocznica założenia firmy) zyskają w sali Finezja niezapomnianą oprawę. Wszystko zostanie oczywiście uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach i filmach, wykonywanych czy to przez profesjonalnego fotografa, czy też przez samych uczestników imprezy - stąd też bierze się owa szczególna dbałość ekipy obiektu o estetykę przestrzeni i otoczenia. Czy to bankiet firmowy z okazji podpisania ważnego kontraktu, czy też innego rodzaju wydarzenie – na przykład wigilia firmowa – w Finezji wszystko się uda i na długo zapisze się w pamięci pracowników!

Bankiety firmowe w sali Finezja

oferta dla firm

Znajdująca się w Brzezinach k/Kielc Finezja to obiekt cieszący się dużą popularnością. Miejsce rezerwują dla siebie zarówno przyszli małżonkowie, jak i rodzice, którzy pragną ochrzcić dziecko czy wyprawiają komunię świętą, ale świętować można również przy innych okazjach. W obiekcie odbyły się już liczne bale i bankiety – w tym te firmowe. Oferta dla firm jest bardzo rozbudowana, a szczegóły współpracy zawsze zostają ustalone wcześniej z zamawiającymi. Warto wiedzieć, że pracownicy obiektu są niezwykle pomocni i dokładają wszelkich starań, żeby każdy klient był zadowolony. Dlatego też sposób ustawienia stołów, ewentualne dekoracje czy zawartość menu są ustalane konkretnie przed danym wydarzeniem – wszystko żeby dopasować się do potrzeb i możliwości zamawiających.

Zalety organizacji spotkań w sali Finezja

Sala Finezja to obiekt niezwykle urokliwy i w związku z tym bardzo lubiany, podziwiany. Jeśli chodzi o wygląd przestrzeni, wystrój łączy nowoczesność z klasyką. Na sali można więc liczyć na wyjątkowe oświetlenie LED RGB, ale klatka schodowa przystrojona jest kryształowym żyrandolem, którego elementy mienią się w świetle lamp i słońca. Spotkania firmowe zwykle mają formalny lub półformalny charakter. Czasami można liczyć na tańce, jednak głównie są to spotkania przy stole. Warto więc wiedzieć, że Finezja dysponuje własną kuchnią, a zdolni kucharze przygotowują wspaniałe posiłki, które każdy z gości zjada ze smakiem.

Podsumowując, na co mogą liczyć klienci tego miejsca?

01

Nawet kilkaset osób

w Finezji można zorganizować imprezę firmową nawet na kilkaset osób

02

Klimatyzowana sala

sala konferencyjno-bankietowa jest klimatyzowana

03

Dobra lokalizacja

miejsce posiada dogodną lokalizację

04

Wyśmienite menu

oferowane menu jest przepyszne, a obsługa bardzo solidna

05

Noclegi w obiekcie

dla osób, które przyjechały z daleka dostępne są noclegi w obiekcie

06

Wiele możliwości

można w nim organizować tak spotkania rodzinne, jak i imprezy firmowe, konferencje oraz szkolenia

Impreza firmowa w sali Finezja

szczegóły oferty

Sala Finezja Brzeziny jest znakomitym miejscem do organizacji imprez firmowych. W obiekcie zmieści się nawet bardzo dużo osób, więc wszyscy pracownicy firmy mogą świętować razem. Obiekt przygotowany jest do wyprawiania takich spotkań. Jeśli zaś chodzi o jakieś szczególne wytyczne, po rezerwacji można opowiedzieć o swoich życzeniach, a pracownicy zadbają o ich spełnienie. W ten sposób można odpowiednio ustawić stoliki czy ułożyć dekoracje, by dopasować wygląd sali do konkretnych upodobań i sytuacji. Na przykład można przystroić salę specjalnie na spotkanie świąteczne, albo noworoczne, czy też wybrać ulubione kwiaty szefa jako dekoracje, gdy jego pracownicy świętują jego urodziny. Sala Finezja jest przygotowana do wyprawiania tego rodzaju uroczystości. Można zarówno zgłosić się by zorganizować uroczystość rodzinną, jak i firmową, więc często do obiektu dzwonią osoby, które wcześniej gościły w niej na jakiejś imprezie, a teraz chcą zarezerwować termin dla własnej. Zainteresowani zawsze wracają do tego miejsca, ponieważ słynie ze swojej dbałości o każdego klienta. W obiekcie odbywa się też wiele konferencji i szkoleń, więc często miejsce staje się ulubionym obiektem jakiejś firmy, do którego wracają systematycznie pracownicy i szefowie.

Wolne terminy na rok 2024-2025 - zarezerwuj już teraz.

Uwaga ! Aktualnie posiadamy wolne terminy na rok 2024 i 2025.