Kwiaciarnia Brzeziny

oferta dekoracji kwiatowych na imprezy okolicznościowe w „Finezji”

O udanej zabawie decydują przede wszystkim zebrani ludzie. Każdy jednak o wiele lepiej się bawi, jeśli przebywa w pięknym miejscu i atrakcyjnie udekorowanym otoczeniu. Kwiaty zaś są wspaniałym i najbardziej naturalnym elementem dekoracyjnym, który zdobi wnętrza już od wielu wieków. Nie może ich zabraknąć również na imprezach okolicznościowych organizowanych w sali bankietowej „Finezja”. Współpracująca z miejscem kwiaciarnia Brzeziny dba by bukiety zawsze pasowały do wystroju i by dzięki nim przestrzeń prezentowała się jeszcze lepiej.

Kwiaty

ważny element dekoracyjny

Kwiaty potrafią przystroić każdą przestrzeń. Dzięki nim każde wnętrze prezentuje się bardziej czarująco i urokliwie. Czasem wystarczy jedna róża w ozdobnym wazonie, żeby cały stolik wyglądał bardziej elegancko i by milej się przy nim spędzało czas. Kwiaciarnia Brzeziny oferuje profesjonalne wykonywanie bukietów i innych ozdób roślinnych – w ten sposób można przystroić całą salę, rozmieszczając na jej obszarze różne, kwiatowe elementy. Decyduje wszystko – kolor, wielkość kwiatów, ich rodzaj, sposób zestawienia ze sobą, a także sposób prezentacji, gdyż można to robić na różne sposoby. W miejscach, które zajmują się układaniem bukietów na ważne imprezy i wydarzenia okolicznościowe, można zamawiać wspaniałe kompozycje roślinne, które będą cieszyły oko, a nawet przepięknie pachniały. Wszystko dopasowywane jest do indywidualnych preferencji osoby zamawiającej – a gusty są przecież różne.

Kwiaciarnia Brzeziny

wybór kwiatów

Kwiaty będą stanowiły wspaniałą oprawę dla każdej uroczystości. Warto przy tym pamiętać, że wybór jest naprawdę duży, więc można je dobrać do okazji. W czasie wesel bardzo często dekoruje się stoły tymi samymi lub podobnymi kwiatami, które znalazły się w bukiecie ślubnym. Na chrzciny czy komunie nadają się najlepiej kwiaty białe. Z kolei różnego rodzaju jubileusze mogą być uświetnione różnego rodzaju kwiatami, ale zwykle wybiera się te w stonowanych barwach. Niektórzy zwracają uwagę na „mowę kwiatów”, to znaczy na to, co dany kwiat sobą reprezentuje, albo z czym wiąże się jego symbolika. Jeśli ktoś ma pod tym względem jakieś własne preferencje, pracownicy z sali Finezja na pewno wezmą je pod uwagę. Wszystko będzie wyglądało tak, jak tego zechcą zamawiający.

Oto kilka podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór właściwych kwiatów

białe kwiaty

01. Biel

białe kwiaty symbolizują niewinność

czerwone róże

02. Czerwień

czerwone kwiaty to symbol miłości i namiętności

kwiaty w kolorze błękitnym

03. Błękit

niebieskie kwiaty są symbolem wierności

kwiaty w kolorze fioletowym

04. Fiolet

fiolet łączy się z elegancją i radością

kwiaty w kolorze pomarańczowym

05. Pomarańcz

kwiaty w kolorze pomarańczowym napełniają optymizmem i pozytywnym spojrzeniem na przyszłość

We florystyce istotny jest nie tylko kolor i rodzaj kwiatów, ale także ich liczba. Najlepiej by była nieparzysta, gdyż po prostu całość ładnie wówczas wygląda. Parzysta liczba zarezerwowana jest dla kompozycji pogrzebowych – z wyjątkiem rocznic czy urodzin, kiedy symbolizuje minione lata.

Wolne terminy na rok 2024-2025 - zarezerwuj już teraz.

Uwaga ! Aktualnie posiadamy wolne terminy na rok 2024 i 2025.