Organizacja chrzcin i komunii

Sala „Finezja” koło Kielc

Niektórzy organizują imprezy rodzinne we własnym domu – nie wszyscy jednak mają taką możliwość, a jeśli osób do zaproszenia jest więcej, lepiej zarezerwować miejsce w solidnym, cieszącym się dobrymi opiniami lokalu. Sala Finezja zajmuje się organizacją chrzcin i komunii. Można liczyć tu nie tylko na większą przestrzeń, ale też przede wszystkim na rzetelne poprowadzenie całej imprezy. Fachowa obsługa, wspaniałe dekoracje i podniosła atmosfera, która na długo pozostanie w pamięci – to wszystko zalety sali Finezja, ulokowanej w miejscowości Brzeziny (województwo świętokrzyskie). Dlaczego jest to dobre miejsce do organizacji nie tylko wesel czy konferencji, lecz również chrzcin i komunii?

Idealny lokal na komunię

czyli jaki?

Wybierając lokal do zorganizowania tam spotkania po komunii, trzeba zwrócić uwagę po pierwsze na lokalizację i otoczenie, po drugie na wielkość i wystrój, a po trzecie oczywiście na konkretną ofertę, skierowaną do zainteresowanych. Komunie święte już dawno nie są organizowane w domach – w tej chwili spotkanie w restauracji stało się już wręcz powszechne. W związku z tym warto zadbać nie tylko o samo menu, lecz także i o nocleg dla osób, które przybywają z daleka. Czasem chrzestny ojciec czy matka przyjeżdżają na to wydarzenie z innego kraju, albo bardzo oddalonego miasta. Warto zadbać, by mieli się gdzie zatrzymać. W takiej sytuacji sprawdzą się lokale z usługą noclegu. Można bawić się na spotkaniu rodzinnym, a gdy będzie się zmęczonym odpocząć w pokoju hotelowym. Po noclegu zaś i nabraniu sił można udać się w podróż do domu. Idealny lokal na komunię powinien być również pięknie przystrojony – i to w odpowiedni sposób. Sala Finezja stawia w takim wypadku na biel, ale oczywiście wszystkie ozdoby zostają dostosowane do wymagań osób zamawiających. Z rodzicami dziecka komunijnego ustala się więc wszystkie szczegóły – żeby potem cała uroczystość była taka, jak sobie wszyscy wymarzyli!

Czym powinna wyróżniać się sala na chrzciny?

Organizacja chrzcin w restauracji staje się w tej chwili bardzo modna. To niezwykle istotne wydarzenie w życiu każdej rodziny i młodzi rodzice pragną się podzielić swoim szczęściem z bliską rodziną oraz przyjaciółmi. Tak przyjęcia komunijne, jak i spotkania z okazji chrzcin maluszka w sali Finezja stoją na bardzo wysokim poziomie. Kierownictwo dokłada wszelkich starań, żeby klienci byli zadowoleni.

Każdy zamawiający może więc liczyć na:

01

Obsługa

rzetelną, doświadczoną i sprawdzoną obsługę

02

Przestronna sala

przestronne i ustronne miejsce do świętowania

03

Dobra lokalizacja

lokal w dobrej lokalizacji (Brzeziny niedaleko Kielc) i z dogodnym dojazdem

04

Dekoracja sali

wspaniale przystrojoną salę (zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami)

05

Wyborne potrawy

Obsługa stoi na naprawdę wysokim poziomie, a miejsce jest naprawdę magiczne! Kryształowy żyrandol mieni się w promieniach słońca i świetle padającym z lamp. Do tego dochodzi nowoczesne oświetlenie LED, oferujące piękne efekty świetlne. Klatka schodowa i taras łączą więc w sobie nowoczesność z klasyką, współczesne rozwiązania z ponadczasowością. Klienci mogą liczyć na różnorodne ustawienia stołów, dzięki czemu przestrzeń wygląda tak, jak tego pragną. Choćby ktoś chciał urządzić chrzciny z dużą liczbą gości, nie będzie z tym żadnego problemu.

Spotkania rodzinne w sali Finezja

dlaczego warto?

Na wydarzeniach typu chrzciny czy komunia króluje biel. Dekoracje mogą być też rozbielone, a sala mienić się kolorowymi światłami. Na stołach zaś powinny się znaleźć delikatne kwiaty. Wszystko to jest możliwe w obiekcie Finezja Brzeziny. Sala konferencyjna Finezja oferuje przestrzeń zdolną pomieścić nawet 250 osób. Można również wyjść na taras i cieszyć się pięknym widokiem oraz świeżym powietrzem. Estetyczny obiekt i otoczenie są bardzo popularne – osoby, które już skorzystały z oferty lub były w lokalu jako goście, chętnie do niego wracają. Obiekt jest rzecz jasna klimatyzowany, więc nawet w upalne dni można zaznać przyjemnej ochłody. Finezja posiada własną kuchnię, a profesjonalni kucharze oferują same najpyszniejsze potrawy. W przypadku przyjęć okolicznościowych można ustalić menu indywidualnie - w trakcie rezerwowania terminu lub później. Życzenia zamawiających zostają spełnione, a wspólne świętowanie ważnych okazji z rodziną czy przyjaciółmi staje się jeszcze bardziej podniosłe. Piękne otoczenie uwiecznione zaś zostaje na zdjęciach czy filmie, dzięki czemu pamiątka na przyszłość jest jeszcze wspanialsza.

Wolne terminy na rok 2024-2025 - zarezerwuj już teraz.

Uwaga ! Aktualnie posiadamy wolne terminy na rok 2024 i 2025.