Welcome visitor you can log in or create an account
tel. 509 206 601
mail: salabankietowafinezja@gmail.com

Konferencje

konferencje
Wiemy jak ważne są spotkania biznesowe firm. Przygotowaliśmy pod tym kątem szeroką ofertę przerw kawowych i lunchy. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, dopasowując się do Państwa potrzeb. Dodatkowo dajemy Państwu możliwość skorzystania z profesjonalnego sprzętu audiowizualnego, który jest niezbędny w trakcie konferencji.

Wesela

Sala Bankietowa Finezja jest doskonałym miejscem na przyjęcie weselne. Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, ponieważ chcemy, aby Państwo Młodzi zapamiętali ten dzień jako ten najpiękniejszy w ich życiu.

Czytaj więcej

Imprezy

Gorąco zachęcamy do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych – jubileuszy, rocznic, urodzin czy imienin. Na każdą okazję przygotujemy Państwu wyśmienite menu, które oczywiście będzie dostosowane do Państwa wymagań.

Czytaj więcej

Komunie

Sakrament Pierwszej Komunii Świętej jest dla Twojego Dziecka jednym z najważniejszych dni w jego życiu. My zadbamy o to, żeby był też niezapomnianym dniem.

Czytaj więcej

Konferencje

Wiemy jak ważne są spotkania biznesowe firm. Przygotowaliśmy pod tym kątem szeroką ofertę przerw kawowych i lunchy. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, dopasowując się do Państwa potrzeb.

Czytaj więcej

 

Prezentacja oświetlenia RGB, kliknij zdjęcie poniżej aby zobaczyć więcej opcji

Zapraszamy na wirtualny spacer

 
Okolica Sala bankietowa
Pokoje

wolne-terminy


Sala Bankietowo-Konferencyjna "Finezja", Brzeziny, ul. Chęcińska 176a, 26-026 Morawica

fb-icon inst-icon

Projekt i wdrożenie xBlue.pl